The New UMoMA Opens its Doors

The premier destination for modern art in Northern Sweden. Open from 10 AM to 6 PM every day during the summer months.

Akumulátory do rámu typu SHARK
Nejpopulárnější akumulátor SHARK se montuje do rámu místo cyklo láhve a dodává se hned ve třech velikostech obalu a množství kapacit jak pro napětí 36V, tak 48V. Elegantní tělo má dobře vyřešeno krytí citlivých částí, jako nabíjecího nebo USB konektoru, proti vodě. Vyrábíme také verzi HC (high current), která je schopna dodávat energii pohonu až do 2kW výkonu.
Akumulátory SilverFish
Tento typ obalu byl ještě před časem vůbec nejrozšířenějším ve fabrických elektrokolech vůbec. Proto zajišťujeme druhovýrobu Li-ion akumulátorů typu Silverfish v celém spektru kapacit pro napětí 36V.
Akumulátory na nosič Brillance
Velice úzké, ale robustní tělo díky profilu z hliníku. Dodává se v několika kapacitách pro napětí 36V a je určena především pro dámská kola. K dispozici je také hliníkový dvojitý nosič, se kterým je montáž dílem okamžiku. Brillance nemá sice USB, ale zato zadní světlo s funkcí blikačky.

Corepacky v plastovém zátavu
Jsou určeny pro montáž do dalšího obalu a proto je využívají především naši velkoobchodní odběratelé, kteří je montují do šasi svých výrobků. Dost možná máte ve své koloběžce, tříkolce nebo jiném elektro vozidle akumulátor od nás, aniž byste to tušili.

Works and Days

August 1 — December 1

Theatre of Operations

October 1 — December 1

The Life I Deserve

August 1 — December 1

From Signac to Matisse

October 1 — December 1

”Cyborgs, as the philosopher Donna Haraway established, are not reverent. They do not remember the cosmos.”

With seven floors of striking architecture, UMoMA shows exhibitions of international contemporary art, sometimes along with art historical retrospectives. Existential, political and philosophical issues are intrinsic to our programme. As visitor you are invited to guided tours artist talks, lectures, film screenings and other events with free admission

The exhibitions are produced by UMoMA in collaboration with artists and museums around the world and they often attract international attention. UMoMA has received a Special Commendation from the European Museum of the Year, and was among the top candidates for the Swedish Museum of the Year Award as well as for the Council of Europe Museum Prize.

Become a Member and Get Exclusive Offers!

Members get access to exclusive exhibits and sales. Our memberships cost $99.99 and are billed annually.