Nový typ akumulátoru Elephant

Máte rádi pořádné terény nebo si chcete užít opravdu dlouhou jízdu bez nutnosti dobijení či bez neustálého kontrolování stavu baterie? Velmi očekávaný a žádaný typ akumulátoru v rámu je tady. Jmenuje se Elephant a při napětí 36V se do něj vleze neuvěřitelných 31,5Ah/1134Wh. Při napětí 48V dokonce až 24,5Ah/1176Wh. Tím pádem na jediné nabití můžete mít dojezd až neuvěřitelných 250km!

Jedná se o rámový akumulátor s uchycením na ližinu v rámu. Články jsou kvalitní a značkové LG Chem 18650 MJ1. „Ochranou ruku“ nad nimi drží řídící elektronika BMS se všemi nezbytnými ochranami. Box akumulátoru je vyroben z lehkého, ale robustního plastu. Na boxu naleznete zámek, LED diody signalizující nabití akumulátoru. Dále tlačítko pro ZAP/VYP a nabíjecí konektor ST3-Pin, který umožňuje rychlonabijení. Tento akumulátor se dodává s dokovací ližinou pro montáž do rámu kola. Umístěním akumulátoru v rámu lze dosáhnout nejlepších jízdních vlastností elektrokola.

Dodáváme ho v základu v sadě s kvalitní automatickou nabíječkou 36V/2A. Lze ale objednat také s 4A nabíječkou. V případě 48V varianty je dodávána nabíječka 48V/2,5A, ale opět lze objednat i silnější variantu a to konkrétně 5A.

Jaké jsou první nabízené kapacity?

Nabídku kapacit budeme samozřejmě doplňovat o další.  Vzhledem k velikosti boxu a místa budeme nabízet, na rozdíl od ostatních typů našich akumulátorů, pouze ve střední a vyšší kapacitě.

Tyto dvě maximální kapacity pro Vás právě vyrábíme a naleznete je i na našem e-shopu. Jelikož se jedná o nový model, můžete si jej pořídit se startovací cenou! Tato cena je o 5% nižší než bude v měsíci prosinec! Navíc nyní s kombinací prodloužené záruky! Proto jestli přemýšlíte nad nákupem, neváhejte, než bude pozdě. Spolu s akumulátorem doporučujeme koupit i nabíječku. Akumulátory mají však stejný konektor ST3-pin, jako oblíbený Shark do rámu.