Akumulátory páteřové typu SilverFish

Akumulátor Silverfish

Akumulátor v obalu typu Silverfish je jedním z nejpoužívanějších boxu pro akumulátory u hotových (fabrických) elektrokol vůbec. Tento akumulátor lze použít jako náhradní, místo dosluhujícího originálu. Nabízí vyšší kapacitu a především ve většině případů nesrovnatelně lepší kvalitu baterie a delší životnost. Toho dosahujeme jednak vlastní pečlivou výrobou na naší lince a volbou značkových Li-ion článků LG Chem.

Tyto akumulátory lze použít jako náhradní například pro mnoho modelů značek Guewer, Apache a dalších. Součástí dodávky je i nový protikus doku s ližinou, pro případ, že by originální ližina na kole byla mírně odlišná. Důležité jsou tedy celkové vnější rozměry akumulátoru, aby se vešly do prostoru rámu.

Napětí 36V

Silverfish 36V/11.6Ah

Jedna z nejmenších kapacit, kterou momentálně nabízíme. Pro cesty na nákup a zpět dostačující.

Silverfish 36V/16Ah

Se středním dojezdem se nemusíte bát jezdit i z města přes cyklostezky a třeba i dále. Jedná se o nejvíce dodávaný akumulátor.

Silverfish 36V/17Ah

Se středním dojezdem se nemusíte bát jezdit i z města přes cyklostezky a třeba i dále. Jedná se o nejvíce dodávaný akumulátor.

Silverfish 36V/20.4Ah

Akumulátor s touto kapacitou je pro dojezd, kterým nepohrdnete, jestliže si chcete užít opravdu dlouhý výlet nebo náročný terén.

Napětí 48V

V tomto boxu nenabízíme