Akumulátory na nosič typu Brillance

Akumulátor Brillance

Tělo akumulátoru, které je z profilu velice úzké, ale robustní z hliníku. Dodává se v několika kapacitách pro napětí 36V a je určena především pro dámská kola. K dispozici je také hliníkový dvojitý nosič, se kterým je montáž dílem okamžiku. Brillance nemá sice USB, ale zato zadní světlo s funkcí blikačky.

Nosičový Li-ion akumulátor pro elektrokola, nahrazující oblíbený akumulátor od BMZ. Nový model v alu boxu Brillance vyrábíme na naší vlastní lince. Používáme značkové trakční články LG, Panasonic a Samsung. Osazena je též pokročilá řídící elektronika BMS s balancery a všemi nezbytnými ochranami.

Součástí dodávky je lehký trubkový alu nosič pro velikost ráfku 26 nebo 28 (univerzální) a plně automatická nabíječka 36V/2A. K montáži doku akumulátoru do nosiče není třeba žádného speciálního nářádí a zvládne to opravdu každý během několika málo okamžiků. Dok akumulátoru je vybaven schránkou pro umístění řídící jednotky (pozor, vejdou se do něj pouze menší typy jednotek jako Sin-wave 250W nebo BASE 250W, jednotka Magic nikoliv).

Napětí 36V

Brillance 36V/12.8Ah

Řešili jste již někdy málo místa v rámu nebo z nějakého důvodu zkrátka nemůžete využít akumulátor do rámu? Pro systému s napětím 36V nabízíme nosičový akumulátor Brillance. Konkrétní verze 11,6 a 12,8Ah jsou určeny pro občasné jezdce.

Brillance 36V/14.5Ah

Akumulátor Brillance 36V/ 14,5Ah je určen pro jezdce, kteří vyžadují větší dojezd na jedno nabití.

Tato kapacita je ideální jako levnější řešení pro střední dojezd.

Brillance 36V/16.7 a 17Ah

Střední a zároveň nejprodávanější varianta. Na jedno nabití si vychutnáte celodenní výlet bez přerušení plánů a nemusíte již řešit nepříjemné dobíjení při pauze na oběd.

Brillance 36V/20.4Ah

Naprosto nejnovější přírůstek v naší rodině akumulátorů typu Brillance. Pyšní se vyšší kapacitou, než kterou jsme kdy nabízeli. Vyšší kapacita, kterou nabízí verze Long je bohužel za cenu místa pro řídící jednotku, která se musí řešit externě.

Akumulátor s touto kapacitou je pro dojezd, kterým nepohrdnete, jestliže si chcete užít opravdu dlouhý výlet nebo náročný terén.

Napětí 48V

V tomto boxu nenabízíme