Akumulátory do rámu typu Shark

Akumulátor Shark

Nejpopulárnější akumulátor typu Shark se montuje do rámu místo cyklo láhve.

Proč je akumulátor Shark tak populární? Elegantní tělo má dobře vyřešeno krytí citlivých částí, jako nabíjecího nebo USB konektoru, proti vodě. Vyrábíme také verzi HC (high current), která je schopna dodávat energii pohonu až do 2kW výkonu. Dodává se hned ve třech velikostech obalu a množství kapacit jak pro napětí 36V, tak 48V.

Samozřejmostí, jako u všech našich akumulátorů, je řídící elektronika BMS se všemu nezbytnými ochranami a balancery. Na těle akumulátoru je vyveden USB konektor pro nabíjení mobilních zařízení (telefon, GPS atd.). Všechny konektory chráněny jednou velkou gumovou krytkou a oproti Kinte boxu se nemůže stát, že by byl akumulátor při jízdě omylem odemčený. Po zatlačení do ližiny se akumulátor automaticky uzamče.

Tento akumulátor se dodává s dokovací ližinou pro montáž do rámu kola. Dodáváme ho v základu v sadě s kvalitní automatickou nabíječkou 36V/2A. Lze ale objednat také s 4A nabíječkou. V případě 48V varianty je dodávána nabíječka 48V/2,5A, ale opět lze objednat i silnější variantu a to konkrétně 5A. Umístěním akumulátoru v rámu lze dosáhnout nejlepších jízdních vlastností elektrokola.

Napětí 36V

Shark 36V/ 11.6 a 12.8Ah

Nejmenší a nejkompaktnější varianta Li-ion akumulátoru Shark, která přitom pojme solidní kapacitu. Díky své velikosti lze montáž provést dokonce i do některých dámských elektrokol (snížený rám).

Shark 36V/ 14 a 14.5Ah

Tento Li-ion akumulátor do rámu pro elektrokola se střední kapacitou 36V/14 a 14,5Ah, je určen pro ty, kdo požadují větší dojezd na jedno nabití. I přes vyšší kapacitu se jedná o poměrně kompaktní akumulátor.

Shark 36V/ 16.7, 17 a 17.4Ah

Akumulátor s nejoblíbenější kapacitou a to 36V/16,7, 17,4 a 17Ah. Jedná se o větší box, ale stále se stylovými křivkami.

Shark 36V/ 20.1 a 20.4Ah

Poslední kousek akumulátoru Shark při napětí 36V. Tentokrát v kapacitě 20,1 a 20,4Ah přináší opravdu dostatečný dojezd, kterým nepohrdnete, jestliže si chcete užít opravdu dlouhý výlet nebo náročný terén.

Napětí 48V

Shark 48V/ 12.8Ah

Vůbec nejnovější akumulátor typu Shark, který vyniká nízkou cenou. Stejně tak i nízkou kapacitou, díky které je možné jeho výroba do boxu o středních rozměrech.

Shark 48V/ 14.5 a 15Ah

Jsou systémy, které vyžadují napětí 48V a zákazníci, co požadují v těchto systémech delší dojezd na jedno nabití při zachování kompaktních rozměrů akumulátoru do rámu. A přesně tyto požadavky splňuje Shark 48V/14,5 a 15Ah ze značkových článků Sony/Murata VTC6 a Samsung.

Shark 48V/ 16.7 a 17Ah

V případě, že máte systém s napětím 48V a kapacita Vám stále ne plně vyhovuje, přinášíme Vám akumulátor Shark i ve verzi s kapacitami 16,7 a 17Ah pro opravdu dostatečný dojezd, kterým nepohrdnete, jestliže si chcete užít opravdu dlouhý výlet nebo náročný terén.